Wynajem maszyn budowlanych

Oferujemy wynajem ciężkiego sprzętu budowlanego, który znacząco ułatwia i przyspiesza wszelkiego rodzaju prace ziemne i budowlane. Nasze zaplecze tworzy ponad 30 specjalistycznych maszyn budowlanych takich jak:

 • koparki gąsienicowe
 • koparki kołowe
 • koparko-ładowarki
 • spycharki gąsienicowe
 • ładowarki kołowe
 • młoty wyburzeniowe
 • walce gładkie i okołkowane
 • wozidła przegubowe
 • kruszarki
 • przesiewacze
 • ciągniki z wozem asenizacyjnym
 • zagęszczarki 100-500 kg
 • szczęki tnąco-kruszące

Pojazdy ciężarowe

Do dyspozycji mamy również samochody ciężarowe 6 × 6 i 8 × 8 o ładowności od 16 do 34 ton oraz zestaw niskopodwoziowy, który pozwoli przetransportować każdą maszynę budowlaną z naszej oferty w dowolne miejsce. Pozwala nam to wynająć pojazdy ciężarowe, które każdego dnia mogą przetransportować kilkaset ton materiałów na teren budowy lub w dowolne inne miejsce. Samochody ciężarowe do przewozu kruszywa i materiałów sypkich są przystosowane do ciężkich warunków, jakie panują na wielu placach budowy, dzięki czemu mogą sprostać wszystkim wymaganiom inwestoró.

Operator maszyn budowlanych

Przy wynajmie specjalistycznego sprzętu budowlanego oferujemy również możliwość skorzystania z wykwalifikowanej kadry operatorów z niezbędnymi kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem. Pozwala to optymalnie wykorzystać możliwości maszyny i przyspieszyć wiele etapów budowy. Operator maszyny budowlanej nie tylko ma uprawnienia niezbędne do jej obsługi, ale również ma wieloletnie doświadczenie zdobyte w wielu różnych przedsięwzięciach budowlanych. Dzięki temu możemy zagwarantować pełen profesjonalizm pracy naszych maszyn budowlanych w różnych warunkach i zakresach prac.

Zalety wynajmu maszyn budowlanych

Zakup maszyny budowlanej wiąże się z dużym wydatkiem podczas samego kupna, koniecznością serwisowania i wieloma opłatami stałymi, które musimy pokryć bez względu na to, czy maszyna budowlana jest eksploatowana, czy też stoi na terenie firmy. Taki zakup nie zawsze jest opłacalny i w przypadku gdy będziemy chcieli sporadycznie korzystać z możliwości, jakie daje nam specjalistyczny sprzęt budowlany, warto rozważyć możliwość wynajmu urządzenia wraz z operatorem od naszej firmy.

Szeroki zakres maszyn budowlanych, które są dostępne w ofercie wynajmu to oferta skierowana zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Wszystkie maszyny budowlane są w ciągłej eksploatacji oraz pod stałym nadzorem zespołu serwisantów, którzy na miejscu serwisują wszystkie urządzenia.

Zaletą wynajmu maszyn budowlanych w Tomimpex jest dostęp do szerokiej bazy pojazdów specjalistycznych, które mogą kompleksowo obsługiwać duże przedsięwzięcia. Pozwala to wybrać jednego dostawcę ze zgraną załogą, która efektywnie wykorzystuje swój potencjał podczas wszystkich prac budowlanych, remontowych czy logistycznych.

Zobacz pozostałą ofertę

Sortowanie odpadów

Odbiór, sortowanie i recykling odpadów budowlanych

więcej

Rekultywacja składowisk odpadów

Przywrócenie zdegradowanym terenom wartości przyrodniczych i terenowych

więcej

Sprzedaż kruszywa

Kruszywa, pospółka, piasek zasypowy, czarnoziem i recykling betonowy

więcej

Prace ziemne

Wykopy, nasypy, stabilizacja gruntów i niwelowanie terenu

więcej

Wyburzenia i rozbiórki

Wyburzenia i rozbiórki budynków, hal i fabryk

więcej

Roboty drogowe

Budowa, utrzymanie i modernizacja

więcej