Wyburzenia i rozbiórki

Oferujemy kompleksowe prace rozbiórkowe oraz wyburzenia budynków, magazynów, hal i innych obiektów metodą tradycyjną z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu wyburzeniowego, który zapewnia dużą skuteczność i bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie, oferujemy również pełne wsparcie na etapie przygotowania obiektu do rozbiórki, prac wyburzeniowych oraz recyklingu odpadów z wykorzystaniem kruszarek i przesiewaczy mobilnych o dużej wydajności.

W skład oferty wchodzą:

  • wyburzenia i rozbiórki domów, budynków, hal i fabryk,
  • demontaż konstrukcji stalowy,
  • kruszenie, wywóz i sortowanie odpadów budowlanych.

Wszystkie prace prowadzone w zakresie wyburzenia i rozbiórki są dokładnie planowane z uwzględnieniem przyszłych inwestycji, które mają być prowadzone na terenie objętym rozbiórką. Nasze zaplecze maszyn budowlanych, wykwalifikowana kadra oraz możliwość recyklingu i składowania odpadów bezpiecznych pozwala nam w pełnym zakresie świadczyć usługi związane z wyburzeniem i przygotowaniem przestrzeni pod dalsze inwestycje.

Dysponujemy niezbędnym zapleczem maszyn budowlanych, w tym wyspecjalizowanych koparek wyburzeniowych, które pozwalają w kontrolowany i bezpieczny sposób zdemontować wielopiętrowe konstrukcje. Dedykowane rozwiązania w zakresie prac rozbiórkowych są atutem naszej firmy, która od lat świadczy usługi wyburzenia obiektów na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego.

Prace rozbiórkowe

Wszelkie prace związane z rozbiórką budynku zaliczane są do działań niebezpiecznych i muszą przebiegać zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz nadzorem. Dzięki temu możemy usprawnić sam proces rozbiórki, zachować odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz przygotować odpady budowlane do recyklingu.

Przed rozpoczęciem prac rozbiórkowych, zespół specjalistów wybiera optymalną metodę rozbiórki obiektu, co pozwala nam na sprawne przeprowadzenie samej rozbiórki, jak i późniejsze przygotowanie terenu pod dalsze inwestycje.

Zapewniamy również przygotowanie budynku i zabezpieczenie terenu, na którym przeprowadzane będą prace rozbiórkowe. Dysponujemy odpowiednim zapleczem maszyn oraz specjalistów, którzy dbają o prawidłowy przebieg prac.

Etap rozbiórki właściwej jest wykonywany przez wykwalifikowanych pracowników, który mają wieloletnie doświadczenie w tego typu pracach, dzięki czemu już na tym etapie jesteśmy w stanie zaplanować logistycznie odbiór i recykling odpadów.

Pozwala nam to w krótkim czasie uporządkować teren po pracach wyburzeniowych.

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pozwalają nam z sukcesem przeprowadzać prace rozbiórkowe nawet dla najbardziej wymagających inwestycji.

Zobacz pozostałą ofertę

Sortowanie odpadów

Odbiór, sortowanie i recykling odpadów budowlanych

więcej

Rekultywacja składowisk odpadów

Przywrócenie zdegradowanym terenom wartości przyrodniczych i terenowych

więcej

Sprzedaż kruszywa

Kruszywa, pospółka, piasek zasypowy, czarnoziem i recykling betonowy

więcej

Wynajem maszyn budowlanych

Specjalistyczne maszyny i pojazdy budowlane

więcej

Prace ziemne

Wykopy, nasypy, stabilizacja gruntów i niwelowanie terenu

więcej

Roboty drogowe

Budowa, utrzymanie i modernizacja

więcej